Přihlášení
Anketa
Jak jste se o nás dozvěděli?
Zručský zpravodaj
Doporučení
Televize ZAK
Hit Rádio FM Plus, Rádio Blaník
Internet

Celkem 3969 hlasů
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Kontakt a novinky


Provozovatel:
Autocentrum Zruč s. r. o.
Třemošenská 599
330 08  Zruč-Senec
IČ: 28040732
DIČ: CZ28040732
 
Bankovní spojení:
107-1675080277/0100 Komerční Banka
 


Provozní doba, kontakty:


!!! Vzhledem k celoročnímu vytížení našeho servisu se na veškeré opravy vždy objednávejte s předstihem !!!

Provozní doba:  Po - Čt: 8:00 - 17:00h, Pá: 08:00 - 16:00h,

                  


Odpovědná osoba: 
Ing. Filip Wanka

Tel.: 
776 230 720, 377 824 376

(Pokud se k nám nemůžete dovolat, je to tím, že jsme extrémně přetíženi a v danou chvili vyřizujeme jiného zákazníka. Opětovná volání přesně ve 12:00, kdy normální lidé obvykle obědvají, také nezvedáme. Na všechny hovory se vždy snažíme zavolat zpět. Děkuji za pochopení. Filip Wanka)


email:   info@autocentrumzruc.cz, filip.wanka@autocentrumzruc.cz!!! UPOZORNĚNÍ: přezouvání pneumatik a disků zakoupených u jiných prodejců je pro nás ztrátová činnost, a proto ho neprovádíme !!!


INFO 2019:

Vážení zákazníci,

vzhledem k celoročnímu extrémnímu přetížení našeho servisu a rapidnímu nárůstu počtu prováděných oprav budeme muset v průběhu letošního roku přistoupit k některým opatřením, která nám pomohou zkvalitnit naše služby a dovolí nám se soustředit na náročné opravy, které vyžadují vysokou úroveň znalostí a vybavení. Zde uvádím několik bodů, které budeme muset v průběhu letošního roku realizovat:

1) Úplně zrušíme prodej a servis malých kol, tzn. veškeré produkty na různé vozíky, kolečka, vysokozdvižné vozíky, atd.

2) Ukončíme přezouvání motocyklů.
Přezouvání motocyklů se pro nás stalo nezajímavým. Nehodláme, stejně jako u aut, přistoupit na nízké ceny pneumatik internetových prodejců.  Samotné přezutí jinde zakoupených pneumatik je pro nás ztrátová činnost.

(motocykly budeme přezouvat pouze úzké skupině našich věrných motorkářů, kteří od nás pneumatiky vždy kupovali)3) Úprava cen služeb:
- uskladnění kompletních kol: toto je jediná položka, jejíž cenu jsme za dobu naší činnosti zatím neměnili, cena se zvýší o cca 100 - 200 Kč za sadu,
- cena pneuservisních služeb: poslední tři roky stejná, vzhledem k výraznému růstu ceny práce budeme muset zdražit cca o 100 - 200 Kč za auto, to jak u kompletního přezutí, tak u výměny celých kol,

4) cena autoservisních služeb: v přůběhu letošního roku dojde ke zvýšení cen mechanických prací o 100,- Kč/hod. Práce náročné na drahé servisní vybavení budou také dražší, řádově o stokoruny.

To se týká např. následujících úkonů: servis klimatizací, výměny olejů v automatických převodovkách, seřízení geometrie náprav.

Samostatnou položkou bude hodinová sazba za diagnostiku. Toto je obor, do kterého hodně investujeme a během letošního roku se začneme zabývat také tzv. paralelní diagnostikou, tedy měřením el. signálů.

To je disciplína extrémně finančně náročná, protože kromě kvalitního vybavení stojí stovky a tisíce hodin času strávených při získávání zkušeností.

Jsme si jisti, že nám výrazně pomůže při identifikaci závad, zároveň naše práce při diagnostice bude kvalitně podložena výstupy z měření.4) Úplně přestaneme provádět opravy automobilů po nehodách. Zde je hlavním důvodem chování pojišťoven, které by si přály, abychom pracovali nejlépe zadarmo.

5) S přibývajícími pracemi na autech, která chceme dělat, dále rozšíříme okruh vozů, které nebudeme opravovat vůbec, ani provádět základní servis. (Kromě vozů našich stálých zákazníků už nebudeme servisovat žádné další vozy značek Fiat, Peugeot, Citroen, Renault, Mazda, Nissan, Toyota, Mitsubishi, Volvo, Opel, Hyundai, Kia.)

6) Naopak možná rozšíříme opravy vozů některých luxusních značek. Díky jedné z našich hlavních činností, výměně olejů v automatických převodovkách, nám přibývá zákazníků např. s vozy Mercedes-Benz, BMW, Jaguar Land Rover.


Jsem přesvědčen, že omezením některých činností a smysluplnou úpravou cen získáme více potřebného prostoru, který potřebujeme při náročných opravách.

Děkuji za pochopení.

Filip Wanka, Autocentrum Zruč s. r. o.


 
 

 

Speciální přání

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:
Vaše přání:
Aktuality
Oznámení

vážení zákazníci

[20.05.2017]
Array.nazev2|default:Zboží